Lemurský partnerský křišťál + Kristovské Vědomí

Vyprodáno

Nádherné Lemurské křišťály, kdy každý z nich nese energii Kristovského Vědomí. Jedná se o kolumbijské horské křišťály té nejvyšší možné kvality, nejvyšším obsahem čistého křemíku, který se dobře programuje, je to velmi čistá silná krystalická energie s unikátně silnou esencí.

Dva křišťály, partneři, kteří jdou cestou společného růstu, krystalizují sami do sebe a mezi jejich spojenými stěnami vzniká krystalický duhový hologram jako soubor kódů a čísel pro předání cesty Vzestupu. Zároveň jejich špice začala matnit a otevírat se, pod lupo jde vidět několik otevřených trojúhelníků, ještě nelze zcela vyčíst ,, o co se jedná ,, :-)

Jedná se o vysokou dávku světla, proto nechť se dostane do rukou toho, kdo jej bude vnímat Srdcem, neboť bude s tímto krystalem, i strážci křišťálu, vedený a v postupném intuitivním učení.

Jeho světlo nám bude zrcadlit naše nejvyšší potenciály a velikost, krásu naší duše. Také veškeré věci v nás, které bychom měli pročistit, uvolnit nebo v sobě překódovat.

Kristovské krystaly jsou plné Lásky a pochopení. Prošly si svou cestu, a tak dokáží vnímat individualitu a potřeby každého z nás. V první fázi s takovýmto mistrovským krystalem dochází k načtení a propojení s krystalem a poté spojením skrze sny, než nastoupí vědomá práce. Je zde i naštení nás samých, kde máme ještě bloky v určitém otevření a přejetí vyšších energií, komunikace.

Křišťál kristovských energií nás nalazue na naší podstatu a osobní dary, které neseme, přijetí naší síly a nových energií a informací do našich fyzických těl, buněk, až do genových klíčů a úrovně DNA.

Křišťál nás zarovnává do Božské osy, do přítomnosti a zesílení našeho osobního světelného portálu, kde můžeme přijímat a stahovat veškeré informace, ke kterým chceme znát odpovědi..

Ač je krystal nenápadný, jeho světlo je velmi silné a může se spustit transformační účinek - fyzická očista, bude nás zarovnávat na naší přirozené posvátné geometrie těla a narovnávat nás... tyto projevy očisty jsou naprosto v pořádu...


2 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ