Lemurský prastarý křišťál + klíč

Vyprodáno

Nádherný světelný prastarý lemurský křišťál, který v sobě nese hluboké, moudré energie, ale zároveň nádherné krystalické světlo. Každý den jeho energie vypadá jinak. Miluje slunce, kdy se absolutně prozáří, ale také noc, kdy vynikne jeho ,,stařešinová,, energie. 

Jedná se o lemurský křišťál, takže je propojený s lemurskými kódy, bratrstvem a sesterstvem, kdy informace jsou krystalem sdíleny pro rychlejší Vzestup, a také abychom mohli ukotvovat to, co už jiní stáhli. 

Lemurské krystaly pomáhají v práci s vyššími energiemi, pomáhají ve vědomé telepatii a ve spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí.

Takovéto prastaré krystaly vypadají nenápadně, aby se dostaly do rukou těm, kteří jsou povolaní a poznají je. Křišťál v sobě nese hlubokou moudrost věků skrze prostory Země i Galaxie, je to nalazení se na Pravdu a vyšší záměry, pochopení událostí, které se nám na první pohled nemusí líbit.

Učitel, který kráčí po našem boku a pomáhá při rozpomínání si na naše dary, schopnosti a vše, co nyní k nyní přichází, abychom aktivovali to, co nese v sobě za dary a začali je používat. Pomáhá nám celkově při aktivování telepatie, nalazení se na Vyšší energie, komunikaci se světelnými pracovníky, při propojení s Vyššími Já.

Objevit naši multidimenzionalitu a krásu naší Duše.

S krystalem můžeme pracovat tak, jak ucítí naše srdce, neboť nese všechny paprsky a zároveň univerzální energie jakou všechny křišťály mají. 

Jedná se o osobní krystal, který se s vámi propojí a přesně bude vědět, co potřebujete, na čem pracujete... 

332 g

2 600,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ