Lemurský samoléčitel + strážce záznamů

Vyprodáno

Lemurský mistrovský křišťál z Brazílie z dolu Diamantína je zde jako pomocník na naší cestě, aby nám pomáhat zvládat vyšší energie a předával a vysílal na nás aktuální krystalické energie, díky kterých můžeme snadněji procházet rekalibrací fyzického těla a přijetí vysokovibračních energií.

Zároveň je krystal ve svém spodu ozdravený a začal znovu růst, přezdívá se mu samoléčitel. Takovýto krystal nese velkou sílu odhodlání a víru v léčení. 

Předává nám klíče a cestu k rovnováze a zdraví nejen fyzického těla, ale veškerých dalších jemnohmotných forem působící na Duši, která nemoc projektuje. Schopnost samoléčení, kterou nese každý z nás, je zde i klíč pro nápravu naší světelné DNA, jenž spouští a aktivuje v nás různé schopnosti.

Tento mistrovský krystal je zde pro toho, kdo jej cítí svým srdcem e a chtěl by znovu stáhnout Vědění a dary, které v této době obsáhl, najít kódy samoléčení a šířit je s ostatními, prvně ale vše obsáhnout sám do fyzické úrovně.

Vydechuj a povol veškeré pamětí a chtění, které možná vychází z tvého ega. Všechno co by jsi chtěl vědět, co chtěl umět, co jsi chtěl cítit... vše povol, nech odejít...

Díky zvýšení naší osobní vibrace skrze fyzické tělo se v nás určité věci zaktivují, velmi přirozeně, v tu chvíli, až budeme připraveni, nenásilně, stane se. 

Na čem skutečně záleží? 

Důvěřuj Zdroji, důvěřuj Vesmíru. 

Krystal má 1,1 kg

4 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ