Lemurský transmitteer - vysíláč

Vyprodáno

Surový mistrovský křišťál transmitter, který působí jako aktivní vysílač informací, který v sobě nese energie, kódy ke čtení a pro předání. Křišťál obsahuje všechny paprsky se kterými můžeme pracovat.

Křišťál slouží jako dokonalý vysílač, ale také přijímač příchozích informací, energií, informací, které s námi chtějí komunikovat a propojit se s námi. Můžeme se s nimi zlepšovat v intuici a otevření se jemnohmotné komunikaci.

Měl by mít své místo, kde může být ukotven, aby zde vytvořil energetický prostor a propojil se se Zemskými krystaly a zároveň vyšším dimenzionálním prostorem, odkud chce zprávy přijímat. Jsou to místa, které jsou s vámi propojena nebo informace, které dokážete vaším Vědomím číst. 

S krystalem se nalazujeme na vše, co nás zajímá, na to, na co chceme znát odpovědi, co chceme zkoumat, vědět, pochopit. Krystal nám bude průvodcem a pomocníkem.

Jeho energie je propojena s Lemurií a veškerým věděním a znalostmi, jenž tyto bytosti duchovních učitelů, kteří pracovali s krystaly, měli k dispozici, Vědění, které obsáhli. Vše je časem propojené, a tak veškeré stahování a konání v naší přítomnosti má i dopad na tuto sféru.

Krystal odkrývá schopnosti lemurských bratrů a sester, zpívá posvátné písně života, pro naše rozpomenutí a aktivací darů, jimiž jsme disponovali. Lemurská čakra v našem těle, která se znovu rozvibrovává a začíná zářit. 

Křišťál také může být pro ty, kteří pracují s ostatními nebo svojím žitím, tvorbou jsou inspirací pro ostatní. Je pro ty, kteří vysílají záměry, vizi lepšího Nového Světa a zároveň jsou schopni přijmout a stáhnout nové pohledy, nové myšlenky a vize, které se s krystalem chtějí v naší sféře ukotvit. Ukotvit nebe na Zemi, otevřít své obzory a uskutečnit v přítomnosti věci, které zde ještě nebyli.. proto jsi tady... 

Krystal má 1,9 kg


5 600,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ