Lemurský zvonící křišťál + klíč

Vyprodáno

Nádherný Lemurský zvonící křišťál, každodenní pomocník a průvodce pro zvýšení vibrací, překalibrování a v přijímání, otevírání nových energií a poznatků, klíčů určitých pro tuto dobu.  

Krystal nese v sobě Moudrost, Změny, Vývoj a Božský Řád. Zvonící, neboli Zpívající Lemurský Krystal je zároveň Vědomím propojený se Zemskými i Vesmírnými krystaly, jenž nám pomáhají v našem převibrování, propojování se s naší Nejvyšší Podstatou duše, která chce být ukotvena na Zemi. 

Lemurský krystal je propojen také s Lemurskými krystaly, lemurským Věděním a schopnostmi, jenž bytosti v této době používali pro svůj osobní i celoplanetární rozvoj. 

Zvonící krystaly jsou hrající krystaly, které vysílají vibrace a zvuky, které se šíří prostorem...Hrát na něj můžeme jak vlastními nehty, tak dalšími krystaly pokud budeme projíždět po plochách krystalu. Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy, naší Galaxie. Tyto zvuké vibrace rozkmitávají a aktivují v nás části, které pomáhá ukotvovat a pochopit naší Multidimenzionalitu.

Informace o takovémto krystalu jsou téměř nepředatelné, tento krystal se musí vnímat Srdcem.


3 600,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ