Lemurský ISIS křišťál + spojovatel času + samoléčitel

Vyprodáno

Lemurský mistrovský křišťál, který je v posvátném harmonickém tvaru ISIS a zároveň spojovatel času a samoléčitel. 

Je zde jako pomocník na naší cestě, aby nám pomáhat zvládat vyšší energie a předával a vysílal na nás aktuální krystalické energie, díky kterých můžeme snadněji procházet rekalibrací fyzického těla a přijetí vysokovibračních energií.

Zároveň je krystal ve své části ozdravený a začal znovu růst, přezdívá se mu samoléčitel. Takovýto krystal nese velkou sílu odhodlání a víru v léčení.

Předává nám klíče a cestu k rovnováze a zdraví nejen fyzického těla, ale veškerých dalších jemnohmotných forem působící na Duši, která nemoc projektuje. Schopnost samoléčení, kterou nese každý z nás, je zde i klíč pro nápravu naší světelné DNA, jenž spouští a aktivuje v nás různé schopnosti.

Tento mistrovský krystal je zde pro toho, kdo jej cítí svým srdcem e a chtěl by znovu stáhnout Vědění a dary, které v této době obsáhl, najít kódy samoléčení a šířit je s ostatními, prvně ale vše obsáhnout sám do fyzické úrovně.

Díky zvýšení naší osobní vibrace skrze fyzické tělo se v nás určité věci zaktivují, velmi přirozeně, v tu chvíli, až budeme připraveni, nenásilně, stane se.

ISIS krystal zastupuje harmonii a rovnováhu světla a temnoty, mužské a ženské energie a jejich projevy, vesmírný řád a spolupráci.

Odkrývá nám v našem životě situace, kdy se máme naučit reagovat nově, v nových energiích v souladu s naší esencí. Je to harmonie uvnitř nás, která se pak projevuje a učí jako harmonie k dalším lidem.

Jaké máme osobní hranice? Umíme je správně používat? Kdy máme pevně stát za sebou a a nepovolit ani vlásek, a kdy naopak jsme v něčem velmi pevní a máme polevit nebo otevřít se novým názorům.

ISIS krystal nám také pomáhá ukazovat a pochopit naše schopnosti, skutečně na Zemi poznat svoji esenci, plně poznat SAMI SEBE. Neboť naši NadDuši si plně můžeme nacítit pouze my sami.

Jsme zde pro to, abychom naše dary projevili, sdíleli je s ostatními, nenechávali si je pro sebe, objevovali a zkoumali to, co nám bylo dáno a děmito dary pomáhali lidstvu.

1 kg 

5 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ