Lemurskýá mistrovský křišťál + samoléčitel + strážce záznamů

Vyprodáno

Nádherný lemurský tangerine křišťál, který je samoléčitel a zároveň strážce záznamů, nese tak informace pro tuto dobu, které máme otevřít a sdílet.  

Jedná se o krystal s oranžovou esencí, kterým se jinak přezdívá Lemurský Tangerine krystal, který a je propojený také s posvátnou sexualitou jako Zdrojem Tvůrčí posvátné energie. Tak i zde jsou spisy, techniky a pochopení této zdrojové energie v té nejvyšší Čistotě na Zemi. Zároveň vše napojené na otevřené Srdce a čistotu, neboť pravá tantra je Láska... 

Dokáže nám ukázat záznamy a spisy, světelné stopy Duší, bytostí, které prošli procesem samoléčení ve všech oblastech na Zemi, jsou zde i záznamy spojené se sexualitou. Zneužitím, úchylky, odpojená sexualita... apod. které nám mohou předat zkušenosti na Zemi a jejich nápravu do Zdrojové - zdravé podstaty. 

Samoléčitel je ve svém středu krystalu, který vidíte na fotografii, krystal začal znovu krystalizovat a zahojil se. 

Tento lemurský křišťál pomáhá v práci ve zvýšení našich vibrací a přijetí Světla a práci s vyššími energiemi skrze naše tělo telepatie, jasnovidění, jasnocítění, stahování a nalazování se na zemsko-kosmický informační cyklus. Spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi Světla.

Lemurské krystaly jsou vzájemně propojené pro naší společnou cestu Vzestupu, krystaly se sdílejí a předávají si napříč časem a světy nově objevenou moudrost. 

Jsou to krystaly na jakoukoliv práci, kterou ucítí naše srdce, nejen pro nás, ale také pro ostatní....

Je to Láska 

3 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ