Lepidolit špice

Vyprodáno

Unikátní velká špice Lepidolitu, která přichází, aby do prostoru, kde bude ukotvena, předávala energie Duchovního Srdce, jemnost, něhu, citlivost a krásu. Tyto energie nás vybízejí, abychom je přijali, abychom se jimi nechali obejmout a poléčit veškeré úrovně, které jsou spojené s NE-SEBE-Láskou. 

Krystal tak může jít jako sloup do terapeutických prostor, ordinací, všude tam, kde se pohybují lidi, kteří se potřebují uklidnit, poléčit své srdce a především si navnímat sebelásku z těch nejhlubších rovin sebe sama. 

Pokud jsme připraveni, otevřít časové zámky, které ukrývají smutek, bolest toho, kdy jsme si nedovolili se otevřít kráse a sebehodnotě, sebepřijetí, své osobní síle v jemnosti a šli proti sobě. Kdy jsme se dali, odevzdali... Uvolnit veškeré zablokované a stuhlé energie, které nám nedovolují se plně otevřít, otevřít se sami sobě, druhým, partnerovi, lásce, otevřít se tomu novému, co přichází.

Podporuje nás ve víře a vytrvalosti. 

Abycho následovali své sny a měli trpělivost na to, aby Vesmír mohl konat, ale také abychom sejmuli omezení, které si sami na cestě za svými sny dáváme. 

Na druhé straně, abychom ale neplýtvali energií na vize a věcí, které nyní nejsou aktuální nebo nejsou na mé cestě Duše.

1,255 kg

6 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ