Mistrovská růženínová koule 4,4 kg

Vyprodáno

Velká růženínová koule, která má přes 4 kila. Takovýto velký krystal ve tvaru koule je vhodný nejen na osobní práci, ale také pro skupinové léčení, na semináře nebo do celého prostoru pro předání vysokovibračních kódů a vibrací Lásky.

Je to mistrovský pomocník, který díky toho, že je v kouli má nejen vysílající vibrační krystalové energie do širokého okolí, ale také je pomocníkem pro to ,,schoulení,, se do sebe. Dostat se plně do našeho těla, do našeho Srdce našeho Já a pocítit sami sebe v nekonečnosti...

Právě skrze náš vnitřní Vesmír, naše tělo propojit se s nekonečnem a Vesmírem, ve kterém je Vše obsaženo.

Růženín do prostoru vysílá kódy a energie Lásky, té ryzí, čisté a Bezpodmínečné. Lásky, která je projevem Zdroje ve všech jeho formách, lásky, které léčí, lásky, která otevírá, která ukazuje kým Jsme. Že jsme všichni propojeni skrze naše nádherné Srdce jako jedno My Jsme. Propojení se Srdcem matky Země, s naší zemí, rodinou, s naší galaxií, s naším vesmírem.

Že můžeme vnímat různé esence, různé lidi, národy, hvězdné bytosti, kterým nemusíme rozumět, nemusíme správně chápat, co nám chtějí sdělit, avšak si to vše můžeme předat a pochopit naším srdcem, které zná jakýkoliv jazyk Vesmíru.

Růženín je vhodný do domova jak pro osobní práci, tak také pro všechny ostatní, neboť šíří se jeho světelné paprsky daleko. Je krystalem nejen do rodiny, ale také do větších prostorů, organizací, firem, jako krystal, který bude zářičem a podporou, léčitelem na seminářích, kruzích nebo důležitých jednáních.

Růženín nás otevírá bezpodmínečné lásce a působí na naší srdeční čakru. Léčí veškeré citová zranění, ublížení a bolesti, které v srdci můžeme nést, do tohoto krystalu právě můžeme energeticky vstupovat a nechat se poléčit a načerpat energii, ale zároveň můžeme ,,uvidět,, to, co nám skrze krystalického mistra bude ukázáno.

Můžeme se nechat zahalit růžovými vysokovibračním paprsky růženínové koule. Otevírá nás bezpodmínečné lásce a Důvěře, abychom se naladili na pravou podstatu Lásky a neměli strach z té velké síly, kterou Láska nese, je to nejsilnější energie ve Vesmíru. Nechejme jí naplnit každou naši buňku, celé tělo a naše Vědomí, ať každý náš krok je provázen láskou, každé naše rozhodnutí.

Růženín nám pomáhá zjemnit, uvolnit veškeré napětí, které v sobě máme, vydechnout a pocítit klid, vnitřní harmonii a mír v sobě.

Transformuje nízkou vibraci a vše co může zahaluje růžovým vysokovibračním paprskem Lásky, proto je růženín krystal vhodný pro ženy, i muže, kteří se učí sebelásce a vlastní sebehodnotě, odpuštění sami sobě. Otevírá srdce, pochopení a důvěru, abychom znovu věřili v Lásku, více se uklidnili, nebáli se projevovat své city.

Růženín nám pomáhá zjemnit, uvolnit veškeré napětí, které v sobě máme, vydechnout a pocítit klid, vnitřní harmonii a mír v sobě.


7 700,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ