Mistrovská záhněda zvonící + spojovatel času + katedrála

Vyprodáno

Větší krystal surové mistrovské zvonící záhnědy, která je spojovatelem času a navíc přechází již do katedrálového krystalu. 

Surová mistrovská záhněda jako krystal, který na svém těle již přechází do katedrálového krystalu. Katedrály nesou Vědění, které s námi sdílejí a zároveň jsou paprsky propojeny s místy Chrámů vyšších světelných dimenzí. Pomáhají nám toto učení a poznatky ukotvovat do této reality, do hmoty, do našich fyzických těl. 

Tato nádherná velká hůlka je zároveň zvonivým - zpívajícím krystalem, která vysílá do svého okolí a skrze dimenzionální prostory své krásné a léčivé vibrace a zvuky.

Tyto krystaly obsahují kódy a klíče pro naše Narovnání, zastředění do naší Zdrojové podstaty, pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy, naší Galaxie. Jsou to krystaly moudrosti, jejichž posláním je vibracemi a zvuky předávat svá poselství.

Tyto zvukové vibrace rozkmitávají části, které máme zablokované, nebo zastavené, tam kde potřebuje projít světlo, zlepšit průchodnost. Ale také v nás aktivují části, které pomáhají ukotvovat a pochopit naší Multidimenzionalitu.

Spojovatel času s Budoucností, možnými předpoklady toho, co jsme si jako Duše naplánovali... Spojovatel času s časy budoucími, kdy mi sami můžeme přicházet z budoucnosti do přítomnosti a pomoci vykonat zde věci, které máme. My sami jsme si průvodci a my sami bychom se měli poznat, pochopit, kdo jsme. Jak komunikujeme a jak přijímáme zprávy a jaké máme dary, na čem můžeme pracovat, co máme posilovat.

0,55 kg a 19 cm 


3 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ