Mistrovský kódový křišťál + turmalín

Vyprodáno

Nádherný mistrovský křišťál, který nese kódové vzory a informace a ve spodní části jím navíc prochází černý turmalín, který nejen posiluje schopnosti křišťálu, ale je to protikladná a vyrovnávající esence Absolutního světla a absolutní tmy. 

Křišťál je mistrovský, ale přesto se jedná o osobní krystal, který bude na každodenní práci a propojí se s člověkem na všech úrovních, které si s krystalem předá. Tento krystalický nástroj na sobě nese mnoho symbolů a kódů, které jsou v krystalu ukotveny a které jsou krystalickými paprsky předávány jak do prostoru, tak také působí na naše fyzické tělo. Jsou to jako soubory energií, které námi mohou procházet a přizpůsobovat (připravovat) nás na určité přijetí energií.

Nesou také aktivační kódy, které působí na světelný mozek, který pak spouští v příznivý čas určité transformační - aktivační, či čistící procesy. Někdy je potřeba něco silného pustit, vyjmout, abychom se mohli s tím novým učením, novými informacemi zcela přeskládat, změnit své dosavadní nastavení na nové energie a principy.

Krystal prošel zde na Zemi ve spojení s lidmi mnoho věků, etap a nese v sobě Změny, Vývoj a zároveň Božský dokonalý Řád, když se něco končí, vždy něco nového začíná, vše je tak v dokonalém pořádku.

S křišťály tedy můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. My sami jsme tvůrce a součástí této hry. Jaká ta hra bude a jak se s ní ztotožníme je pouze na nás. Otevřít a rozvíjet své vyšší čisté části podstaty toho, kým skutečně JSME. 

Tento krystal se s nimi propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili...

Pomůže nám v práci sami se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak co nám bude ukazovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat... 


3 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ