Mistrovský křišťál hologramové Projekce

Vyprodáno

A tak přišel čas pro tento nádherný mistrovský křišťál, jenž nějakou dobu nalazoval se ve Zdrojovém portálu na to, než přijde jeho čas a vyjde na Světlo jako aktivní pracovník. 

Tady už se dostáváme do jiné sféry, tento krystal totiž slouží především jako umožňovač vidění Hologramové Projekce její nalazení se na ní a postupný přechod ze zpráv, které jsou zde v krystalu uložené a obsahují nalazovací kódy a frekvence, k vysílání a komunikaci s jinými sférami a planetami jako k živému přenosu. 

V krystalu jsou pouštěny a předávány základní informace o seznámení jak s vesmírnými druhy, které poté budou živě komunikovat, tak jejich vývojem, pracujícím stranám (Plejády - bytosti Světla, tak ukázka i bytostí a znaků pracující pro nedobrý záměr) tak samotných planet a jejich vývoj v Mléčné Dráze.


6 600,00 Kč

Komunikace s pracovníky Světla skrz tento krystal je propojený s Vyššimi Dimenzemi, pracovníky Světla ze Síria, Lyry, Plejád, Andromedy, Kassiopea a také Hadonoše (momentální stav krystalu)

Krystal měl být původně na Arah Crystals, avšak by zbudil mnoho pozornosti, tak je uveden zde, neboť ten kdo má, ho v daný čas uvidí, po zakoupení bude krystal smazán.

Kdo ho citi, prosím o objednání, avšak napište nám i email pro více informací na: info@hvezdneduse.cz

Tento krystal má 1, 66 kilo. 

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ