Modrý kalcit - 2,4 kg

Vyprodáno

Nádherný modrý kalcit úžasné kvality má velmi jemné, laskavé, milující a příjemné vibrace s ploškou, jako kámen do prostoru, kde bude přinášet klid a harmonii.

Je zde pomocníkem v období, pokud je toho na nás hodně, máme stres a celkově náročnější období. Kdy jsme v procesu nějakých velkých změn, jak fyzických - práce, stěhování, rodina, hojnost, tak těch osobních transformačních, energetických.

Krystal Modrého kalcitu nás udržuje v klidu a harmonii a vždy nám ukazuje Světlo a Naději. V těch nejhlubších smutcích, je tady je pečovatel, ochránce a přítel, který nám posílá krystalické paprsky Lásky a podpory na naší cestě. Abychom si dali svůj čas a nespěchali na sebe s některými změnami...

Je to kámen, který může jít k lidem, kteří ještě nejsou duchovně otevření a jsou v procesech změn a trošku mají strach, pochybnosti z toho, co se nyní děje a co je vůbec čeká dál... aby se uklidnili a naladili na situace z vyššího hlediska. Ale také pro ty, jenž už dávno vykročili na cestu, ale nyní cítí tlak a obavy z velké změny, která přichází...

Aby se vždy na situace mohli podívat z NadHledu, cítili se v klidu a bezpečí, že na věci nikdy nejsou sami. A že zvládnou úkol, který si jejich duše nachystala.

Kalcit má 2,4 kg, a plošku tak jako na první fotce, aby mohl v prostoru pěkně stát a vyzařovat jeho energie. 


2 880,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ