Morion krystal ISIS + fantom

Vyprodáno

Nádherný hluboký Morion ve tvaru ISIS a nádherným duhovým světem a vnitřním fantomem a dračími energiemi. 

Tento krystal dokáže pronikat do jádra věcí a situací, které chceme řešit, vede nás po linii až k somotnému zdroji vytvořených situací, které mohou být v minulých životech, ale také životech mimo tuto Zemi. Zároveň je díky obsaženému duhovému světu vedeno všechno hluboké a pro nás těžké s určitou vírou, nadějí a především lehkostí. 

Dračí energie nás provází po stopách dračích linií a energií na Zemi. Mnoho z vás má přístup k dračí říši, která se nyní stává více fyzickou, jsou to pradávné dračí příběhy, jenž vás krystal chce vyprávět a události s touto sférou pochopit a také v této hlubce přinést určité odpuštění a porozumnění, pomoc...

Je Průvodcem pro odkrytí událostí, jenž jsou v nás velmi hluboko - Lemurie, Atalntída...a také ty, jenž jsou galaktické podstaty a přišli jsme je vyléčit v této zemské rovině, a tak je vyléčit ve všech úrovních, kde se dotýkají.

Ač je krystal mistrovský, je krystalem osobním. Není to krystal sdílení i pro ostatní bytosti v kruhu nebo na seminářích, ale na osobní práci (sahat na ně blízké bytosti určitě smí, pokud to tak cítíme). 


2 700,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ