Morion krystal

Vyprodáno

Nádherný hluboký Morion, mistrovský, prastarý krystal, jenž toho mnohé zažil. 

Jeho podstata je hloubka, propojení s nejhlubšími částmi sebe sama, abychom se plně dotkli našeho vnitřního světa, naší podstaty a plně se sebou propojily na všech možných úrovních do teď a tady.

Morion také proniká do jádra věcí a situací, které chceme řešit, vede nás po linii až k somotnému zdroji vytvořených situací, které mohou být jak zemského původu, tak i situace, které nás poznamely mimo tuto Zemi.

Je Průvodcem pro odkrytí událostí, jenž jsou v nás velmi hluboko - Lemurie, Atalntída, Egypt a také ty, jenž jsou hvězdné podstaty a je velkým darem tyto věci právě vyléčit v této hutnější zemské rovině, a tak vyléčit ve všech úrovních, kde se dotýkají.

Jedná se o energie pocítění hluboké bolesti z oddělení - od své duchovní rodiny, ze svého domova, bolesti z oddělení od našeho duchovního partnera, prvotní oddělení od Zdroje, jenže samotná tato událost pro mnohé znamenala okamžitou smrt. Jsou to záznamy hvězdných válek a ny fyzické rovině manipulace energetická i informační a zneužití osobních energií samotných bytostí.

Ano, tyto věci jsou silné, ale je to nádherný vývoj naší silné světelné duše, která si přála tyto věci pocítit emocemi na Zemi a tady je transfomovat, a tak nést stopu léčení napříč Vesmíry.


2 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ