Morion lemurský surový 3,7 kg

Vyprodáno

Mistrovský Morion kosmická - zemská hlubina, prastarý krystal, který se pak stal Lemurským, jenž toho mnohé na Zemi zažil. Mnoho z toho, co nese, je v krystalu i fyzicky zaznamenáno a mnoho z toho již bylo druhými vykonáno.

Morion je jeden z nehlubších krystalů, kteří skutečně pomáhají pronikat do jádra věcí a situací, které chceme řešit, které se nám opakují, nebo jsme ještě nepochopili jejich význam jako zkušenost pro naší Duši. 

Je to velmi silný, hmotný krystal, který chce mít své místo, kde bude moci naplňovat své poslání, na silové místo, kde žije Vědomí člověk, záleží mu na sobě, na ostatních, na planetě, celé galaxii i Vesmíru. Je rozhodnutý pomáhat a dělat každodenní změny pro to, aby mohl naplnit své poslání, svoji cestu. 

Morion nás dokáže vést po linii až k samotnému zdroji vytvořených a vzniklých situací, většina z nich v této době vznikla před příchodem na Zemi. Často jsou to silné a hluboké příběhy, na kterém musíme být připraveni, abychom v nich neuvízli jak bolestí, tak strachem. Abychom pak neposuzovali, ale naopak PŘIJALI. 

Zároveň ze Zemského hlediska je průvodcem pro odkrytí událostí, jenž jsou v nás velmi hluboko a kde můžeme nést jak nějaké bloky, tak také velmi silné spojení, kde jsme měli aktivní sílu a znovu po linii vše přivolávat zpátky, odkrývat a rozpomínat, již ale v Novém Vědomí, Nových energií. 

Může se v této době jednat o energie pocítění hluboké bolesti z oddělení - od své duchovní rodiny, ze svého domova, bolesti z oddělení od našeho duchovního partnera, ale také již nacítění prvotního oddělení od samotného Zdroje... jenž samotná tato událost pro mnohé znamenala okamžitou smrt. 

Jsou to záznamy hvězdných válek, manipulace bytostí, manipulace energetická i informační anebo zneužití energetických těl Duše na různé zkušenosti, výzkum apod. 

Ano, tyto věci jsou hluboko uloženy v naší buněčné paměti, našem DNA, mnoho z nich si vůbec neuvědomujeme nebo reakce jsou rychlejší a jsou aktivovány jako naše osobní obrana... nyní je ale čas otevření a propuštění a pochopení, že je to nádherný vývoj naší silné světelné duše, která si přála tyto věci pocítit emocemi na Zemi a tady je transformovat, a tak nést stopu léčení napříč MnohaVesmíry a pro všechny další bytosti, jenž to z vaší sféry také zažili, ale na Zem se fyzicky nedostali.

Vše, co vykonáš má možná mnohem větší význam, než jsi schopný si uvědomit. 


9 900,00 Kč

Moriony jsou jako zánnědy, ale jsou ještě tmavší, mnohé až neprůsvitné - černé krystaly. 

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ