Morion mistrovský krystal 1, 2 kg + strážce záznamů

Vyprodáno Krystal týdne

Nádherný mistrovský, hluboký Morion, který nyní energeticky ze Zdrojového poznání sebe sama již přechází do Katedrálového učení, do sdíleneného poznání Jednoty a Propojenosti.

Morion je hloubka, je to krystal, který proniká do jádra věcí a situací, které chceme řešit. Vede nás po linii až k somtnému zdroji situací, kde vznikl nějaký blok, problém, následek našich činů, které mohou být jak v tomto, minulých životech, tak i galakticky mimo tuto Zemi. 

Morion energeticky už jako Katedrála s tebou bude růst, posouvat se. Tento krystal ti přináší vědění napříč časy, zkušenosti a předání, které už jsme jako bytosti zažili, a tak se mohli poučit z minulosti, z vlastních výšek i pádů a vytvořit skrze nás a Nové energie Novou realitu, na kterou se čeká. 

Je to velmi silný, hmotný krystal, který chce mít své místo, kde bude moci naplňovat své poslání, na silové místo, kde žije Vědomí člověk, záleží mu na sobě, na ostatních, na planetě, celé galaxii i Vesmíru. Je rozhodnutý pomáhat a dělat každodenní změny pro to, aby mohl naplnit své poslání, svoji cestu. 

Morion působí na mnoho metrů a jeho posláním je především ukotvování veškerých duchovních energií do naší reality. Pomáhá nám očišťovat se na všech úrovních, skrze všechny časy a prostory. Odkrývá nám a zvědomuje události, které jsou velmi hluboko v nás a držíme klíče, abychom je v tento posvátný čas a ne Zemi vyléčili. 

Mohou to být energie bolesti z oddělení - od své duchovní rodiny, ze svého domova, bolesti z oddělení od našeho duchovního partnera, prvotní oddělení od Zdroje, jenže samotná tato událost pro mnohé znamenala okamžitou smrt. Manipulování naší DNA, znaužití své osobní síly a moci. 

Ano, tyto věci jsou silné, ale je to nádherný vývoj naší silné světelné duše, která si přála tyto věci pocítit emocemi na Zemi a tady je transfomovat, a tak nést stopu léčení napříč Vesmíry. 

Nastává čas opět aktivovat naši světelnou DNA ve všech vrstvách, propustit vše, co nám brání v našem plném prozáření a zároveň zdrojovém ukotvení v SOBĚ. 

Hloubka sebe sama, v níž se nachází celý Vesmír. 


4 000,00 Kč 4 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ