Morion velký krystal

Vyprodáno

Nádherný hluboký Morion, prastarý krystal, jenž toho mnohé na Zemi zažil. Mnoho z toho, co nese, je v krystlu i fyzicky zaznamenáno a mnoho z toho již bylo druhými vykonáno.

Morion proniká do jádra věcí a situací, které chceme řešit, vede nás po linii až k somotnému zdroji vytvořených situací, které mohou být až mimo tuto Zemi.

Je Průvodcem pro odkrytí událostí, jenž jsou v nás velmi hluboko - Lemurie, Atalntída, Egypt a také ty, jenž jsou hvězdné podstaty a je velkým darem tyto věci právě vyléčit v této hutnější zemské rovině, a tak vyléčit ve všech úrovních, kde se dotýkají. 

Jedná se o energie pocítění hluboké bolesti z oddělení - od své duchovní rodiny, ze svého domova, bolesti z oddělení od našeho duchovního partnera, prvotní oddělení od Zdroje, jenže samotná tato událost pro mnohé znamenala okamžitou smrt. Jsou to záznamy hvězdných válek a ny fyzické rovině manipulace energetická i informační a zneužití osobních energií samotných bytostí.

Ano, tyto věci jsou silné, ale je to nádherný vývoj naší silné světelné duše, která si přála tyto věci pocítit emocemi na Zemi a tady je transfomovat, a tak nést stopu léčení napříč Vesmíry.


2 700,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ