Náhrdelník a náramek - Červený korál, perly, Záhněda

Vyprodáno

Náhrdelník a náremek pro ženu, která se nebojí projevit svoji krásu a sílu. 

Vysokovibrační náhrdelník s náramkem tvořený v krásných energiích s láskou.

Červený korál je propojený s vodou a nese velmi klidné energie, pomáhá v období nervozity nebo stresu, s vlastním projevením, sebehodnotou a osobních hranic. Ukázat svou krásu, barevnost, vášeň a cítit se v tom dobře, a čistě, ukázat a projevit krásu není hřích. Korály pomáhají pochopit sami sebe a smířit se se vším, co jsme kdy udělali. 

Perly jsou drahokamy moří a vod, symbol proměny, čistoty a loajality spojený s ženskou krásou. Po 100 - 150 letech perly podléhají stárnutí podobně jako lidé a když se navrší jejich čas, umírají. Právě proto Perly symbolizují moudrost získanou zkušenostmi.

Perly přivolávají štěstí a zdraví. Mají uklidňující a ztišující vliv a dodávají ženám pocítit vlastní krásy a sebehodnoty.


2 660,00 Kč

Záhnědy nám ukazují, jakou máme sílu, pobouzí nás v seběvědomí, abychom život převzali do svých rukou, že jsme tvůrci naší vlastní reality a to, co cítíme v hloubi našeho srdce, bychom měli žít tady a teď. aby se nové poznání dostalo až do fyzického těla, a tím se mohla změnit naše realita.

Důvěřovat si a Jít za svými sny, nenechat se nikým a ničím zastavit. Krystaly jsou vhodné pro ženy, které se pohybují mezi ,,dravci,, aby cítili svou sílu, ale jednali s láskou a otevřeným srdcem, jemností jako ženy, a tak i přístup k nim se pak může změnit. Není potřeba nic dokazovat a bojovat, ale být ve svém srdci.

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ