Lemurský oboustranný křišťál + červená esence + turmalín

Vyprodáno

Unikátní lemurský křišťál, který má z jedné strany velkou špici, která se ale začala otevírat a nese na svém vrcholu energetické záznamy, z druhé strany je pak více krystalických zakončení. 

Přímo ve středu krystalu je pak vyloženě otvor, kterým pronikla a ukotvila se červená esence, bude se jednat o hematit. Do toho všeho pak svými krystalovými šípy prochází černý turmalín, který tomu dává sílu. Na vrcholu červené esence pak vzniká růžový obláček - korál. Jedná se o unikátní a úžasnou kombinaci v tak malém krystalu jako mistrovské dílo přírody. 

Červená esence předává kódy vitální energie, sexuality, Ukotvení. Působí především na dolní oblast těla a 1. a 2. čakru, které jsou propojeny se Stabilitou a pocitem bezpečí na Zemi, že jsme tady doma, že je o nás postaráno, že jsme zde v bezpeční a nemusíme bojovat, bojovat o život, o hojnost.

Informace skrze naši posvátnou krev, rozproudění síly, informačních toků a propojení dobrých spojů, které posílí důvěru sami v sebe. 

Černý turmalín to vše posiluje a očišťuje, především témata propojena s mužskou a ženskou stránkou, harmonií, komunikací, sexualitou a vzorci otce - matky.. 

Jedná se o lemurský krystal, a tak nese i účinky lemurských krystalů. Nesou klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Informace, které jsou nyní ke čtení a pro další předání pro tento čas Vzestupu a Rozpomínání.

0,16 kg

2 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ