Oboustranný Lemurský křišťál + katedrála + strážce záznamů - 3 kg

Vyprodáno

Majestátný lemurský křišťál, který je unikátní v takové velikosti svým oboustranným zakončením, kdy jde do čisté krystalové špice a z druhé strany se stal katedrálovým křišťálem, který nese na svých vrcholcích spisy jako strážce záznamů pro stahování potřebných informací, které byli do krystalu bytostmi ukotveny. 

Křišťál je více paprskový, stahuje a vysílá paprsky všemi směry. Energie oboustranného krystalu s Katedrálovým předáním je velmi silná. Je to hluboká moudrost dotýkající se podstaty naší Duše. Kde začne s námi vibrovat a rezonovat na úrovních, které nesou tyto vzpomínky a bude je chtít postuplně vyvolávat na povrch pro naše rozpomenutí. Neboť ono rozpomenutí bude důležité také pro ostatní. 

Možná se jedná o technologie, které zde máme ukotvit, léčebnou techniku, ale také spisy skrze slova jako kniha, kterou bychom mohli napsat a tímto předáním otevřít záznamy a paměť ostatním skrze citové prožitky. Skrze Srdce. 

S tímto křišťál bude i intuitivní práce, především v první fázi s námi bude pracovat na fyzických úrovních s propojím s naším tělem. Krystal je dobré mít blízko sebe přes noc a pracovat s tímto zakončím. Tzn. kdy krystal ucítím tak otáčet špicí jak k sobě tak od sebe. Neboli pokud cítím, že mám stáhnout nějaké informace, přijímat, jít do meditace nebo že přichází nějaká fáze učení, stahování, tak k sobě namířím toto krystalické učení špicí k sobě - katedrála ode mě. 

Pokud budu mít krystal vedle sebe, když spím (pod postelí nebo vedle) rovněž mohu dát katedrálu nahoru pro stahování informací, jako Vědění, které se chce nalít do těla.

Pokud obdržím určité informace nebo takto budu pracovat i se skupinou a po stahování ucítím tyto informace ukotvit k sobě, krystal otočím na druhou stranu a katedrála bude dole a špice nahoře.  

Pokud budu pro své záměry, nové projekty vysílat a spojovat se s energiemi, možnostmi záměrů a bodů budoucího Já, s lidmi, které mám potkat, vysílám tyto energie a projekt špicí nahoru (katedrála dolů) 

Krystal tak může být i na místě, kde bude mít své místo a třeba vědomě vůbec nebudete na ničem pracovat, jen vás bude krystal intuitivně volat, že ho máte otočit... děje tak vše kromě naší osobní úrovně také kolektivní energie, stahování pro Lidstvo, mřížku apod. propojení se Zemskými krystaly. Práce, která je ještě na jiné úrovni a děje se tak sama v lehkosti a automaticky, třeba pro to, co se nemusíme snažit ani pochopit. 

Energie ohledně tohoto krystalu nejsou předatelné, ani zde nemají být všechny uvedeny. Neboť mnohé z toho, co nese, se otevře v napojení skrze Srdce A odehrává se to pokaždé jinak, podle toho v jaké jsme právě vibraci, nalazení, na co jsme připraveni otevřít, odehrává i dle důležitých datumů propojených s krystalem.


11 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ