Oboustranný surový křišťál

Vyprodáno

Oboustranný surový křišťál, jedním ukončením je osobním krystalem, samostatnou špičkou a z druhé částí se jedná o katedrálové ukončení krystalu pro katedrálové Vědomí, naše přijímání a předání.

Je to osobní mistrovský křišťál na veškerou práci, kterou ucítíme.

Pokud jej budeme držet před srdcem katedrálou nahoru a osobní špičkou dolů, jsme připraveni stahovat veškeré hologramy, energie, kódy, symboly, které přicházejí v aktuálních energiích a chtějí se skrze naše Vědomí stáhnout jak pro náš osobní Posun, tak také pro kolektivní energie, které necháváme sestupovat také do Země, aby byly ke čtení a procítění i ostatním při pomoci Vzestupu.

Dochází také k učení a předávání katedrálového učení Vyšší sféry, navíc je krystal strážcem záznamů, nese určité informace, jenž jsou do krystalu vepsány a které čekají na naše otevření. Záznamy jsou chráněny a otevírají se člověku, jenž má vždy čisté úmysly.

Když krystal držíme katedrálou dolů a špicí nahoru, tak můžeme krystal používat pro odblokování fyzického těla a propouštění veškerých energií, bloků, shluků, programů, které nám již neslouží.

Můžeme ale také naopak skrze špici vysílat své záměry, posilovat energie a zaměření na osobní práci..

S touto oboustrannou krystalickou hůlkou je vše možné, co pocítí naše Srdce, naše Já.

Na jeho těle je ještě černá hornina, která se dá důkladně umýt, ale cítila jsem, že prozatím má být ještě u krystalu součástí. Nemění to nic na aktivitě křišťálu, naopak :)


1 440,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ