Obsidián mahagon

Vyprodáno

Obsidiány jsou sopečná skla vyvěrající z Matky Země. Tak jako kámen, jenž přišel z hloubi Země na povrch, tak i on je nám schopný provést hlubokou transformací. Jít do našich nejskrytějších hlubin sebe sama, nechat zemřít vše, co nám neslouží, vše, co jsme přijali, ale není naší součástí... a až budeme připraveni, povstat - plně a nově.

ZNOVUZRODIT SE.

Je velmi silný kámen pro toho, kdo je na něj připravený a kdo se nebojí práce na sobě, kdo se nebojí vidět všechny své tváře a podoby ve všech časech, neboť přijmout sebe, je odrazem přijetí VESMÍRU a jeho vesmírných zákonů. Přijetí dalších bytostí i částí, jenž nám zrcadlí náš vesmír.

Je to rituální kámen, vynáší na povrch veškeré negativní emoce a nepříjemné pravdy, které v této hlubině můžeme mít a schovávat je i sami před sebou. Tyto emoce můžeme propustit dechem, tancem, zpěvem nebo křikem. Kam až si dovolíme jít, co vše pustit.

Obsidán mahadon je také propojen s naším fyzickým tělem a kořenovou čakrou. Čakrou spojenou s přežitím, s hmotou, s domovem, s pocitem bezpečí, stabilitou a bezpečím na Zemi. 

Váha: 2,7 Kg

2 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ