Osobní surová mistrovská Záhněda

Vyprodáno

Nádherná surová světelná záhněda tmavší barvy, která je ale vnitřně velmi čistá, protékající. 

Je záhněda pro mě? 

Cítím, že končím nějakou svou etapu, všímám si, že přátelé, které jsem měl, postupně odchází a do mého života přicházejí noví lidé. Cítím, že jsem v procesu ukončení a že mě čeká něco nového, něco velkého. 

Něco, co možná vůbec nevím je, teď vůbec nevím, kam se mám vydat, jaké budou mé další kroky, jen vím, že tak jak jsem žil doposud, to už nejsem já. 

Cítím, že mě volá cesta, která mě bude naplňovat, bude mít vyšší smysl, kde se budu realizovat a kreativně zapojovat. Kde mohu být sám sebou. 

Vím, že jsem na cestě a je potřeba pustit a ještě se zbavit věcí, energií, které ve mě mohou být jako stopy viny, smutku, pochybení, nedobých rozhodnutí. Jsem v tomto očistném procesu a pouštím, pouštím veškeré iluze a vše, co mi brání v tom být plně šťastný a sám sebou. 

Vysvlékám starou kůži a už ve vzduchu cítím to nové, které mi krok po kroku pomáhá s dosažením osobních cílů a všeho, co se vyjeví ve správnou chvíli. 

---

Je zde síla odhodlání, že nic nedokáže zastavit váš posun Vpřed. Je zde ukotvení a pochopení toho, s jakou přesností jste vedeni, jak máte postupovat, jak věci pozorovat a organizovat.

Krystal nás učí být pozorovatelem a naladit se na přírodn cyklus, vývoj v určitých situacích, kdy vše může jet velmi rychle a pak je čas naučit se Trpělivosti a počkat na tu správnou chvíli. Netrpělivost a rychlé konání ve fázích vyčkávání vede k odklonění a zpomalení cesty, která vás stejně musí dát na správnou kolej.

Vše se děje tak, jak má, nehodnoťme, věřme, konejme kdy máme, stahujme nové technologie, nové myšlenky, prozkoumejme nové cesty, vykonejme vše v naší fyzické realitě. Odpočívejme pokud nám k tomu vesmír dává prostor, určité zastavení totiž není zastavení, ale přípava na velkou vlnu, na jejímž vrcholu poplujete...

3 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ