Partnerská Lemurská Záhněda + strážce záznamů + samoléčitel

Vyprodáno

Nádherná Lemurská záhněda, jenž je zde jako partnerský krystal, který je zároveň strážce záznamů posvátného partnerství, které se má ukotvit zde na Zemi. Z druhé strany je pak tento krystal krystalem Samoléčitelem, který pomáhá vztahům, partnerům dostat se zpátky do svých Srdcí bez předešlých zkušeností. Do Pravdy, kterou mezi sebou dva lidé mají. Pomáhá odpustit a najít Novou cestu Dvou Srdcí... 

Každý nyní poznává svoji sílu, svoji esenci a možná se tomu druhému mění před očima, tento druhý může mít strach, neboť dané změny nemusí chápat, může nastávat určité oddělení, aby byly nově nastaveny osobní hranice a partnerské spojení na více úrovních. Dané zkoušky vztah pročistí a ještě posílí.

Ať se děje cokoliv a vypadá to možná na nepochopení, v hloubi duše cítíme, že k nám partner patří, že jej bezpodmínečně a hluboce milujeme, a tak hledáme řešení.

Krystal ukazuje roviny, kde by mělo dojít k posunu, či odpuštění, očištění vztahových záležitostí, zároveň ale uklidňuje partnera, při osobních procesech, že vše je jak má být v pořádku, že ač se můžete chvíli cítit někde jinde, jste jednou součástí...

Klíčem krystalu je Komunikace. Aby věci byly pochopeny tak, jak je myslí druhý a nedocházelo ke zbytečným nedorozuměním. Vnímali jasně sebe sama a naše úlohy, ale také poslání společné... věděli, kde máme své hranice a kdy je zase máme povolit a přijmout Nový pohled.

Nechť je ozdraveno to, co má pevné základy, nechť jsou zvládnuty zkoušky, které posilují cestu Lásky. 

0,35 kg

3 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ