Pracovní Zvonící záhněda 21 cm

Vyprodáno

Nádherná velká zvonící záhněda, která je zde především jako pomocník a průvodce na každodenní duchovní cestě, kde pomáhá veškeré Nové Vědění, informace, energie stáhnout do hmoty, ukotvit v našich fyzických tělech, buňkách, DNA. 

Je zde pro člověka, který má poslání tohoto stahování informací a energií nebo pracuje s ostatními lidmi a předává informace a často se pohybuje v energetických výšinách, je to právě pak ukotvení a stáhnutí, ukončení rozvířených energií, aby pak mohl fungovat v harmonii právě ve hmotě.

Pomáhá i lidem, kterým se rozjede velký proces, aby se v některých energiích a informacím zbytečně nepitvali, a tím se nezastavili od Nekonečnosti a různorodosti naší Duše, ale šli opět dál. To se týče i určitých velkých zranění - je to pochopení zkušenosti, všeho, co mi to dalo - vzalo, pochopení, odpuštění a opět jít dál. Zkoumat svou velikost a nekonečnost. 

Zpívající záhněda zároveň vysílá do svého okolí a skrze prostory své krásné a léčivé krystalické vibrace a zvuky. Jsou to krystaly moudrosti, jejichž posláním je vibracemi a zvuky předávat svá poselství.

Tyto zvukové vibrace rozkmitávají části, které máme zablokované, nebo zastavené, tam, kde potřebuje projít světlo, zlepšit průchodnost energií skrze fyzické tělo. Ale také v nás tyto vibrace aktivují části, které jsou propojené s naším rozpomínáním. 


3 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ