Prastarý surový lemurský křišťál

Vyprodáno

Nádherný prastarý lemurský křišťál, který v sobě nese hluboké, moudré energie a zároveň je propojený s lemurskými kódy, bratrstvem a sesterstvem, kdy informace jsou krystalem sdíleny. Tímto krystalem zároveň prochází další křišťál, který na svém těle nese další malé krystálky. 

Takovéto krystaly vypadají nenápadně, aby se dostaly do rukou těm, kteří jsou povolaní a poznají je. Křišťál v sobě nese hlubokou moudrost věků skrze prostory Země i Galaxie, je to nalazení se na Pravdu a vyšší záměry, pochopení událostí, které se nám na první pohled nemusí líbit. 

Učitel, který kráčí po našem boku a pomáhá při rozpomínání si na naše dary, schopnosti a vše, co nyní k nyní přichází, abychom aktivovali to, co nese v sobě za dary a začali je používat. Pomáhá nám celkově při aktivování telepatie, nalazení se na Vyšší energie, komunikaci se světelnými pracovníky, při propojení s Vyššími Já.

Křišťál nám zobrazuje přebírání cizích energií a naše ztotožnění s věcmi, či programy, které jsou od druhých lidí, ale my je přijímáme do svého pole, a tím pádem za své. Krystal od nás dokáže odklonit tyto ,,cizí,, energie, abychom skutečně pocítili sami sebe a to jak věci máme..

S krystalem můžeme pracovat tak, jak ucítí naše srdce, neboť nese všechny paprsky a zároveň univerzální energie jakou všechny křišťály mají. 


2 440,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ