Pyramidální křišťál a záhněda + fantom léčivé sféry

Vyprodáno

Nádherná krystalová špice, absolutně unikátní kousek, který má velmi specifické energie, jedná se totiž plně o záhnědu, která je ve spodní části krystalu. Jako zastoupení fyzického života, našeho těla a ukotvujících energií a toho, co vidíme fyzicky, čemu věřím, co je pro nás hmatatelné. 

Přes tuto ukotvující část je pak pásmo zeleného pyramidálního fantomu, jakožto léčitelské sféry, který nás otevírá a narovnává do našeho přirozeného zdravého Bytí Teď a tady. Kdy mi sami neseme klíč k vlastnímu uzdravení a otevření se Velikosti naší Duše ve všech potenciálech. 

Tato léčitelská sféra nám pomáhá přijímat nové technologie, postupy a informace pro léčení nejen našich fyzických těl na všech úrovních - i DNA, ale také pro ozdravení přírody, vody, živlů a naší společné farmonie. Harmonie lidí a přírody. 

Vše pak do vrcholku prozařuje křišťál, jenž nese veškeré paprsky a energie. Je to všem, který můžeš uzřít svým srdcem, vnitřním zrakem bez chtění ega. Kde věci nemusíme dokazovat, protože ony zkrátka JSOU. 

Křišťálová špice je propojená s pyramidální sférou jak na planetě Zemi, s pyramidami, které jsou aktivní, o kterých víme, ale i ty, jenž jsou skryté a ještě neodhalené...

0,42 kg

3 100,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ