Pyramidální křišťál + Kristovská energie

Vyprodáno

Nádherná křišťálová špice, která je zářičem Kristovského Vědění, Kristovských energií a zároveň můžete vidět pyramidu, která jasně vychází jasný paprsek, který jde až k samotné špičce křišťálu, kde se dále pojí s energií krystalu a vyzařuje paprsek do pyramidální sféry, se kterou je propojený. 

Tento krystal je krystalem osobním, vyzařuje především duchovní vibrace a nalazuje nás na naší podstatu a osobní dary, které neseme, přijetí naší síly a nových energií aInformací do našich fyzických těl, až do úrovně DNA

Krystal dospěl do své dokonalé formy krystalu s poměrem stěn 7x3 a 3x3. V první fázi dochází k načtení a propojení s krystalem a poté spojením skrze sny, než nastoupí vědomá práce. Je zde i naštení nás samých, kde máme ještě bloky v určitém otevření a přejetí vyšších energií, komunikace.

Křišťál je propojený s pyramidální sférou jak na planetě Zemi, s pyramidami, které jsou aktivní, o kterých víme, ale i ty, jenž jsou skryté a ještě neodhalené... 

Je propojený také s pyramidální sférou, jenž se nacházejí ve vyšší dimenzi mimo planetu Zem a kde své znalosti propůjčili dalším sférám, jedná se o vyšší světelné pracovníky, jenž využívají také pyramidální lodě a technologie, často u nich můžeme jako symboly vidět trojúhelníky.


1 440,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ