Pyramidální křišťálová špice + fantom

Vyprodáno

Nádherná, velká křišťálová špice, který má velmi specifické energie, uvnitř krystalu můžete vnímat jasnou energetickou pyramidu, propojenou s pyrramidální energií, sféra krystalu jako portál a Nový život uvrnitř křišťálu. 

Po jedné ploše celéhé křišťálu je ještě fantomová energie, která je viditelná při určitém naklonění plochy se světelem..když se tato plocha propojení se světlem, ozáří krystal, který tak dostane nové paprsky a energii. 

Křišťálová špice je propojená s pyramidální sférou jak na planetě Zemi, s pyramidami, které jsou aktivní, o kterých víme, ale i ty, jenž jsou skryté a ještě neodhalené... 

Je propojený také s pyramidální sférou, jenž se nacházejí ve vyšší dimenzi mimo planetu Zem a kde své znalosti propůjčili dalším sférám, jedná se o vyšší světelné pracovníky, jenž využívají také pyramidální lodě a technologie, často u nich můžeme jako symboly vidět trojúhelníky.

Křišťál nás vybízí vyjít ze své komfortní zóny, volá po vykonání vysoké světelné práce, kde je důležité nemít strach, důvěřovat a být ve spolupráci, ve spojení s Průvodci a silami Světla. Nemáš strach, důvěřuješ, Věříš? Vykroč. 


2 660,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ