Pyritová krychle

Vyprodáno

Velká zlatá pyritová krychle, která nese velmi silnou zlatou energii, kterou můžeme naplňovat své tělo, každou svou buňku. Můžeme si představovat jak námi proudí zlato, které propojuje všechny potřebné části, které mají vodit energie a informace.

Zlaté tekuté Světlo, jenž je silným aktivátorem, propojeným s energií Slunce a Hojností na všech úrovních. Jak té finanční stránce a všech vzorcích, podvědomých energiích, strachům, nedostatkům, které k financím můžeme mít.

Pyritová krychle působí jak na celé naše tělo, tak také na centrum kreativity, která je propojena s TVŮRČÍ energií, je to příliv aktivních energií, nápadů, které jdou podpořeny silou najít cestu uskutečnění, naplnění a vůli konat a uvést vše do fyzické reality.

Krystal je také propojený se Zdrojem Slunce a naším vnitřním Sluncem, silou, kterou disponujeme a učíme se s ní dobře zacházet.

Pyrit nás podněcuje k hledání Pravdy, abychom se nespokojili s tím, co nám je nabízeno, ale vždy vše prověřili skrz sebe. Abychom šli na naší cestě dál, neusli na vavřínech a v pravých chvílích i předali to, co neseme a pomohli tak ostatním na jejich cestě.

Krychle pyritu nám dodává mnoho energie, pokud se cítíte oslabení, cítíte úbytek energie, držte tuto krychli v rukou a pracujte se zlatou energií a přijetím všeho, co k vám přichází, co vnímáte, že si zasloužíte...

Váha: 546g

1 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ