Rubín krystal

Vyprodáno

Krásný kus surového krystalu Rubínu.

Rubínu je nositelem a dárcem životní energie, síly, nadšení a touhy pro vše, co děláme.

Propojuje nás s duchovním srdcem a zažíhá v našem nitru Bezpodmínečnou lásku, uvádí do harmonie naši sexualitu.

Rubíny nás inspirují k Pravdě a Moudrosti, symbolizují prasílu Lásky a mají velmi silné ochranné účinky, jsou dokonalým štítem proti nízkým vibracím a různým energetickým útokům.


300,00 Kč

V určitém čase našeho života můžeme sexualitu dávat do pozadí, a tím se v našem životě může změnit spoustu věcí. Vášeň, touha, energie - nejen při samotném aktu, ale jako součást našeho běžného života. Tento krystal nám pomáhá uchopit správnou a čistou sexualitu jako posvátný akt velice silné, tvořivé energie.

Krystal rubínu nese silné energie léčení posvátné sexuality a pohlavních orgánů. Vyrovnává ženskou a mužskou energii, má vliv na krevní oběh a srdce.

Věděli jste, že: podle legend ten, kdo nosí krystal rubínu, prožije život plný míru, nadšení ze života a materiální hojnosti?


Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ