Růženín - lůno

Vyprodáno

Nádherná koule růženínu s fialovými paprsky, je mistrovský pomocník, který díky toho, že je v kouli, má nejen vysílající vibrační krystalové energie, ale také je pomocníkem pro to ,,schoulit,, se do sebe. Dostat se plně do našeho těla, do našeho Srdce našeho Já a pocítit sami sebe v nekonečnosti.

Právě skrze náš vnitřní Vesmír, naše tělo propojit se s nekonečnem a Vesmírem, ve kterém je Vše obsaženo...

Fialové růženíny jsou energeticky a vibračně propojeny s posvátným ženstvím, ženskou energií a jako mistrovský léčitel lůna, jóni.

Růženínová koule je Průvodcem na tvé cestě, přichází zde jako pomocník pro všechny dívky a ženy, které se rozhodly vzít si zpátky svou sílu, kterou chtějí využívat Vědomě pro nejvyšší dobro Všech lidí, planety, Vesmíru....

Zároveň hluboký fialový růženín pomáhá v otevření nejhlubších ženských témat, jako je léčení různých bloků, traumat, všech forem ženských strachů, zneužití ženské síly a sexuální energie, které se ženám děly po mnoho životů a tyto záznamy si nesou dál nebo jej cítí očistit skrze krystalovou mřížku a kolektivní energie na Zemi.

V tento čas probíhá obrovská očista na všech úrovních, i ženské energie. Ženy cítí, co vše mohly zažít a mají potřebu to očistit, propojit své srdce plně s posvátným lůnem, s posvátným Zdrojem Života...

Růženínová koule může být také součástí seminářů, ženských kruhů a všude, kde se ženská energie pomáhá narovnávat do pravé podstaty.

 

2 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ