Růženín

Vyprodáno

Plazmatický růženín z posvátné geometrie Lásky a Míru 9/11 tvořena vysokovibračními krystaly s Afghánistánu a Pákistánu, doplněna o plazmatické růženíny Lásky z Madagaskaru.

Tato geometrie vznikla jako otisk Lásky a Míru do krystalové mřížky planety Země a nesoucí se skrze krystalické Vědomí a paprsky k dalším krystalům. Krystaly z těchto území mají velmi vysoké světlo a energii, stále jsou zde ve vysokých horách fyzické krystalové chrámy. Tyto krystaly mají velmi vysoké světlo, jsou aktivní a připraveny nám pomoci v udržování osobních vibrací a také otevření se novým vyšším energiím, které skrze nás chtějí prostoupit...

Nádherný plazmatický růženín, který do prostoru vysílá kódy a energie Lásky, té ryzí, čisté a Bezpodmínečné.

Plazmatické krystaly jsou jemnohmotnější krystaly pracující mezi sférami, jsou průhlednější, jiné barvy než obvyklé růženíny. Tento krystal je z Madagaskraru a vznikal poblíž vod, proto je jeho energie světelná, jemnohmotná a plazmatická. Proniká jak vyšší kosmickou světelnou sférou, tak absolutně hmotnou svými růžovými paprsky, které se lámou v čisté bílé světlo.

Růženín nás otevírá bezpodmínečné lásce a působí na naší srdeční čakru. Léčí veškeré citová zranění, ublížení a bolesti, které v srdci můžeme nést, do tohoto krystalu právě můžeme energeticky vstupovat a nechat se poléčit a načerpat energii, ale zároveň můžeme ,,uvidět,, to, co nám skrze krystalického mistra bude ukázáno.

Růženín nás otevírá Lásce a Důvěře, abychom se naladili na pravou podstatu Lásky a neměli strach z té velké síly, kterou Láska nese, je to nejsilnější energie ve Vesmíru.

Transformuje nízkou vibraci a vše co může zahaluje růžovým vysokovibračním paprskem Lásky, proto je růženín krystal vhodný pro ženy, i muže, kteří se učí sebelásce a vlastní sebehodnotě, odpuštění sami sobě. Otevírá srdce, pochopení a důvěru, abychom znovu věřili v Lásku, více se uklidnili, nebáli se projevovat své city.

Růženín nám pomáhá zjemnit, uvolnit veškeré napětí, které v sobě máme, vydechnout a pocítit klid, vnitřní harmonii a mír v sobě.

0.68 Kg

2 650,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ