Růženínová koule - Lůno

Vyprodáno

Růženínová koule tmavých, hlubokých energií propojená s ženskými energiemi, posvátným zdrojem života - lůnem.

Je pomocníkem, který díky toho, že je v kouli má nejen vysílající vibrační krystalové energie do širokého okolí, ale také je pomocníkem pro to ,,schoulení,, se do sebe. Dostat se plně do našeho těla, do našeho Srdce našeho Já a pocítit sami sebe v nekonečnosti...

Právě skrze náš vnitřní Vesmír, naše tělo propojit se s nekonečnem a Vesmírem, ve kterém je Vše obsaženo.

Růženínová tmavá koule jako pomocník pro ženy, které zažily různá traumata, zneužití, cítí bolesti nebo naopak necitlivost, či mají nějaké problémy s ženskými orgány. Pomáhá léčit traumata, bloky a energie strachu nebo bolesti, které se ženám děly po mnoho životů a tyto záznamy si nesou stále dál.

Růženín je krystal, který nese překrásné energie, je to léčitel Srdce a nositel Bezpodmínečné Lásky...působí na celou oblast srdeční čakry a v propojení s Lůnem.

Otevírá nás také bezpodmínečné lásce a Důvěře, abychom se naladili na pravou podstatu Lásky a neměli strach z té velké síly, kterou Láska nese, je to nejsilnější energie ve Vesmíru. Nechejme jí naplnit každou naši buňku, celé tělo a naše Vědomí, ať každý náš krok je provázen láskou, každé naše rozhodnutí.


800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ