Růžový turmalín

Vyprodáno

Růžový turmalín je krystalem, který je propojený s Láskou. Nádherný kousek, který má na krystalu i černé značení. Pomáhá nám bezpodmínečně otevřít své srdce a neuzavírat se na základě předchozích zkušeností a bolestí z předchozích zkušeností, ale otevřít se opět Lásce, té pravé, čisté ryzí Bezpodmínečné Lásce.

Růžový turmalín nás učí projevovat své city, nestydět se za to, jaký jsem. Nestydět se za slzy, za svou jemnost a citlivost, pomáhá nám nacházet vhodná slova, abychom uměli vyjádřit lásku a slova chváli, či poděkování, zároveň se naučili říkat v čistotě i to, co nás trápí nebo bolí. Byli pravdiví k sobě i k druhým.

Od nás vše začíná, poháhá nám v přijetí sebe sama, své povahy, svých stínů, strachů, ale i svého těla, se Sebeláskou, učí nás překonávat stydlivost a nalazuje nás na přirozenost a zdravou sexualitu.

Krystal vybízí, aby veškeré pochyby, smutky, pocit samoty, nenaplněné lásky nebo strach z oddělení, samoty byl očistěn.

880,00 Kč

Růžový turmalín neboli Rubelit nás učí klidu a pokoře, že každý má svůj čas, což je vhodný krystal pro dvojpaprsky a duchovní partnery, aby se sladili ve fyzické realitě a zároveň plně respektovali čas a rozhodnutí toho druhého - např. pokud jeden z partnerů není na hluboký duchovní vztah připraven.

V dlouhodobém vztahu pomáhá, aby v Lásce partneři nebyli pasivní a nebrali vše jako samozřejmost, ale aby si znovu plně vážii sami sebe, cítili k sobě Lásku, úctu i Vášeň a vykonali to, pro co se společně Setkali.

Rubelit, kamen lásky a bezpodmínečnosti nás nalazuje na rozhodnutí a cesty Duše, které je v souladá s naším Já, beze strachu, ale v důvěře, lásce a plynutí..

Rubelit má 0,77 kg

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ