Světelná Záhněda + Fantom + Stráže Záznamů

Vyprodáno

Královský klenot světelné záhnědy, je velmi silnou mistrovskou záhnědou, která je strážcem záznamů a navíc v sobě nese i fantom.

Tato kombinace činí z tohoto krystalu opravdový poklad, kterým proniká jak mnoho informací, které ze záhnědy prší jako fontána, tak jím proniká obrovské množství Světla i diamantových paprsků. 

Tento krystal přichází jako Posel Nové doby, Nových energií a kódů. Jeho Vědomí je napojené jak zde, tak ve vyšší dimenzi, je to krystal, který se zde zhmotnil, avšak jeho vývoj není dlouhý, a tak i jeho zkušenosti jsou otevřené a prostupující vším novým, nezatíženým vývojem Vesmíru ani minulostí. Vše se děje právě TEĎ ! 

Ten, kdo jej bude krystal vlastnit by sám nově poznané informace měl sdílet s ostatními a své učení předávat dál nebo pracovat s lidmi, se skupinou...


5 000,00 Kč

Záhněda jako vždy pomáhá v ukotvení duchoveních energií do našeho pole - těla a připomíná nám naše uzemnění a procítění přes tělo - práci s tělem. Zároveň tento krystal ukazuje, jak je snadné právě v tom ukovení přenášet své Vědomí, cestovat a komunikovat s hvězdnou rodinou, mateřskou lodí, že tělo a vnitřní klid, bezpodmínečná láska je vstupním kličem pro to, abychom prošli mnoha branami.

Tato mistrovská záhněda pomáhá ukotvovat na Zemi nové informace, energie a kódy, aby vše nové, co přichází na Zemi bylo ukotveno a začalo se to používat a praktikovat. Jsou to jak informacek novým projektům, nápadům, tak také novým technikám, které ještě na Zemi nebyly praktikovány.

Pomáhá v porozumnění světleného jazyka a abychom slovy ostatním mohly předávat vysokovibrační zprávy, které nám mohou chodit.

Krystal je ukotvený vědomím jak zde na Zemi, tak také v 7. dimenzi. 

755 g


© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ