Světelná záhněda - strážce záznamů

Vyprodáno

Nádherná surová záhněda, jenž v sobě nese nové zlaté a diamantové energie. Je to krystal, který je na Zemi, ale jeho Vědomí se vždy přesouvalo zpátky do Vyšší Dimenze a stahovalo se zde na Zemi jen v potřebnou dobu, aby mohlo předat své záznamy a zároveň zapsat jiné. 

Proto i se tento krystal tak vymyká tvarem a strukturou těm ostatním, neboť jeho vývoj je zcela jiný a to je ta esence, kterou chce právě předávat. JÍT SVOU VLASTNÍ CESTOU. Ať už je předpokládaný vývoj naší duše jakýkoliv, to poslední slovo máme v sobě a tak můžeme každý den vše změnit a jít naprosto jinou a neočekávanou cestou. Vytvořit nové světelné stopy a nové techniky. Bořit veškerá stará přesvědčení ve všech oblastech. Udělat si vše po svém neboť toto omezení vzniká v nás. 

Tyto nové věci, nová rozhodnutí nás posunou do nových energií a nacítění se naší Zdrojové esence, že my jsme Tvůrci, a i když je zde nějaký řád a systém i ve Vesmíru, nikdo nám jej nepřikazuje, pokud cítíme svou odlišnost a konáme čistým záměrem v pokoře naším srdcem.

2 200,00 Kč

Záhněda jako vždy pomáhá v ukotvení duchoveních energií do našeho pole - těla a připomíná nám naše uzemnění a procítění přes tělo - práci s tělem. Zároveň tento krystal ukazuje, jak je snadné právě v tom ukovení přenášet své Vědomí, cestovat a komunikovat s hvězdnou rodinou, mateřskou lodí, že tělo a vnitřní klid, bezpodmínečná láska je vstupním kličem pro to, abychom prošli mnoha branami. 

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ