Světlná křišťálová špice

Vyprodáno

Velká křišťálová světelná špice vysokých vibrací, jenž působí jako pracovní krystal pro navýšení osobních vibrací a také vibrací v místě, kde se hůlka nachází. Je zde pro pocítění a naší vyšší energie, procítění a propojení se se svou hvězdou podstatou, multidimenzionalitou.

Pomáhá v uchopení vlatních darů a světla, abychom se otevřeli té velikosti, kterou neseme a přijali ji plně jak naším vědomím, tak každou částí buňky našeho těla.

Uvidět a pocítit sami sebe na stejné úrovni s ostatními světelnými bytostmi, jimiž jsme i my a začím s nimi komunikovat, spolupracovat, být na jedné rovině, sejmout iluzi oddělení.

Křišťál je plný Světla, vysokovibračních energií, a silných paprsků, které zvyšují vibrace, ale také působí na naše Já, pomáhá nám zbavit se a očistit se od všeho, co v momentální chvíli neseme v sobě a snižuje naše vibrace, to, co opakujeme nebo v čem jsme zacyklení, čeho se bojíme, co nás omezujeme nebo kde a v čem jsme omezení. To mohou být věci na mnoha různých úrovních, jak energetických, tak myšlenkových, podvědomých...

Křišťálová špice je krystalem osobním, plně se propojí s naším Já a můžeme s nimi přijímat a stahovat nové informace, energie, kódy.

S křišťály tedy můžeš vše, co si sám dovolíš a dokážeš představit. Tento krystal se s tebou propojí a bude přesně vědět, kdo jsi, na čem pracujeme a co nyní potřebuješ pro tvůj posun.


3 690,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ