Tmavá záhněda + strážce záznamů

Vyprodáno

Přírodní surová tmavá špice záhnědy, která je zároveň strážcem záznamů. Je to tmavvší záhněda, která má temnou, hlubokou až skoro neprůsvitnou barvu. Je to krystal, který nás dokáže vzít do té největší hloubky sebe sama a také nám pomáhá, abychom veškeré vize a naše sny projevili v realitě. 

Je to Průvodce, který půjde s námi po boku do toho, co je potřeba nyní odkrýt, uvolnit nebo poznat. Spoutu věcí jsme si sami zastřeli, spoustu věcí nechceme vidět a jednáme tak, jako by se to ani nedělo, sami si tyto věci nemusíme vůbec uvědomovat, protože se cítíme, jako bychom je ani neměli.

Jsou to ty nehlubší bolesti, zrady skryté uvnitř nás. 

A tak přichází tento krásný moudrý krystal, který nám s láskou ukazuje věci, ve kterých jsme se zastavili, na které právě přišel čas a my jsme připraveni je přijmout, odhalit, podívat se na ně Pravdivě. 

Ať už se událo cokoliv, v jakémkoliv čase, ty nyní držíš klíče k tomu, abys TeĎ a TaDy změnil a vyléčil veškeré věci, které v tobě vzbuzují stach, odpor, soutěživost, vinu, bolest, nesebelásku...

Kromě práce v vnitřní hlubinou krystal můžeme používat pro ukotvování a stahování energií, kódů v silné dny, kdy nám pomohou mít hlavu v oblacích, ale nohy pevně na Zemi. 


1 550,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ