Hluboce tmavá záhněda + portál

Vyprodáno

Nádherná hluboká záhněda, která už jde do morionové energie, černé podstaty, hloubky Vesmírné Nekonečnosti, Bodu Nula, Černé Díry...

Telefon na fotografii její černou esenci trošku zesvětlil, ale jedná se o nádherný tmavý krystal výjimečné záhnědy, která ve své špici nese krásnou duhovou sféru a zároveň v sobě nese portál, který nás dokáže vzít do Jádra, vzniku sebe- sama. 

Tento krystal dokáže pronikat do jádra věcí a situací, které chceme řešit, vede nás po linii až k samotnému zdroji vytvořených situací, které mohou být v minulých životech, ale také životech mimo tuto Zemi. Zároveň je díky obsaženému duhovému světu vedeno všechno hluboké a pro nás těžké s určitou vírou, nadějí a především lehkostí.

Je to Průvodce, který půjde s námi po boku do toho, co je potřeba nyní odkrýt, uvolnit nebo poznat. Spoustu věcí jsme si sami zastřeli, spoustu věcí nechceme vidět a jednáme tak, jako by se to ani nedělo, sami si tyto věci nemusíme vůbec uvědomovat, protože se cítíme, jako bychom je ani neměli.

Jsou to ty nehlubší bolesti, zrady skryté uvnitř nás.

A tak přichází tento krásný moudrý krystal, který nám s láskou ukazuje věci, ve kterých jsme se zastavili, na které právě přišel čas a my jsme připraveni je přijmout, odhalit, podívat se na ně Pravdivě.

Ať už se událo cokoliv, v jakémkoliv čase, ty nyní držíš klíče k tomu, abys TeĎ a TaDy změnil a vyléčil veškeré věci, které v tobě vzbuzují strach, odpor, soutěživost, vinu, bolest, nesebelásku...

Kromě práce v vnitřní hlubinou krystal můžeme používat pro ukotvování a stahování energií, kódů v silné dny, kdy nám pomohou mít hlavu v oblacích, ale nohy pevně na Zemi, abychom opravu mohli udělat potřebné kroky vpřed.

Takováto hluboká, tmavá záhněda je opravdový poklad, který na fotografii ani moc nejde zachytit. Je zde pro ty, kteří jsou připraveni přijmout Pravdu a těší se na výzvy života, které vás čekají.

0,8 kg

4 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ