Turmalín černý krystalický

Vyprodáno

Velký černý turmalín krystalický je samostatným velkým, hladkým krystalem s velmi unikátní silnou energií a krásných kódovým ukončením.

Krystalický turmalín má výhodu, že jej můžeme držet v ruce a má hladší strukturu, než klasické ,,ostré,, turmalíny. Tento krystal tak můžeme nosit i s sebou nejen kvůli ochraně a transformaci negativních energií, ale taky jako zásobárnu a uložiště velkého množství energie, kterou krystal má. Dokáže nás velmi rychle očistit a nabít energií pozitivní energií.

Je to mistrovský kámen s velmi aktivní energií, která pohlcuje veškeré negativní energie prostředí a také lidí.

Je velmi účinným ochráncem před nízkovibračními energiemi. Transformuje negativní energie takřka všeho druhu, vtahuje do sebe také nepříznivé působení jiných lidí a jejich energie, jak ty záměrné - upíří, či energetické útoky, tak ty nevědomé, které se vyplavují.

Jeho silně ochranná esence se používá při ochraně proti černé magii, při nočních můrách a úzkostných stavech, či strachu, který v sobě můžeme nést. S krystalem přichází i uvědomění, že my jsme ti, kteří mají sílu na to věci změnit nebo jasně už říci Dost a vykonat potřebnou.

Je to velký ochránce, transformátor negativních energií, ale taky jako zásobárnu a uložiště velkého množství energie, kterou krystal má. Jako zdrojové baterie odvádějící vše negativní a zároveň dodávající energii, čistící, udržující vibrace. Dokáže nás velmi rychle očistit a nabít energií pozitivní energií, nejen nás, ale také v prostředí, kde bude umístěn na desítky metrů ve své síle.

290 g 


2 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ