Turmalín krystal

Vyprodáno

Krystalický turmalín krystal z posvátné geometrie Lásky a Míru 9/11 tvořena vysokovibračními krystaly s Afghánistánu a Pákistánu, doplněna o plazmatické růženíny.

Tato geometrie vznikla jako otisk Lásky a Míru do krystalové mřížky planety Země a nesoucí se skrze krystalické Vědomí a paprsky k dalším krystalům. Krystaly z těchto území mají velmi vysoké světlo a energii, stále jsou zde ve vysokých horách fyzické krystalové chrámy. Tyto krystaly mají velmi vysoké světlo, jsou aktivní a připraveny nám pomoci v udržování osobních vibrací a také otevření se novým vyšším energiím, které skrze nás chtějí prostoupit...

Krystalický turmalín z Afghánistánu je kámen s velmi aktivní energií, která pohlcuje veškeré negativní energie prostředí a také lidí.

Je velmi účinným ochráncem před nízkovibračními energiemi. Transformuje negativní energie takřka všeho druhu, vtahuje do sebe také nepříznivé působení jiných lidí a jejich energie, jak ty záměrné - upíří, či energetické útoky, tak ty nevědomé, které se vyplavují.

Jeho silně ochranná esence se používá při ochraně proti černé magii, při nočních můrách a úzkostných stavech, či strachu, který v sobě můžeme nést. S krystalem přichází i uvědomění, že my jsme ti, kteří mají sílu na to věci změnit nebo jasně už říci Dost a vykonat potřebnou.

Je to velký ochránce, transformátor negativních energií, ale taky jako zásobárnu a uložiště velkého množství energie, kterou krystal má. Jako zdrojové baterie odvádějící vše negativní a zároveň dodávající energii, čistící, udržující vibrace. Dokáže nás velmi rychle očistit a nabít energií pozitivní energií, nejen nás, ale také v prostředí, kde bude umístěn.

6,1 g

300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ