Turmalín Krystalický z Pákistánu

Vyprodáno

Obrovský černý krystalický turmalín, který dorazil z Pákistánu jako celý zdrojový krystal s úžasným zakončením. Jedná se o velmi silný kousek, je samostatným velkým, hladkým krystalem s velmi unikátní silnou energií. 

Krystalický turmalín zosobňuje velkou sílu v jednom jediném krystalu, který energii stáhl k sobě a mohl jí disponovat.. Má hladší strukturu, než klasické ,,ostré,, turmalíny a také energie je velmi zastředěná, uvnitřněná. Zkrátka když něco z určité formy se zkrystalizuje do své silné a čisté podoby.

Tento krystal je velmi silný, může být použit pro velkou plochu určitého území, hodí se ale na místa s ozářením nebo škodlivými vlivy... pro pacienty s chemoterapií apod. Kde vše je do buněčných a DNA kódů...

Je to velký ochránce, transformátor negativních energií, ale taky jako zásobárnu a uložiště velkého množství energie, kterou krystal má. Jako zdrojové baterie odvádějící vše negativní a zároveň dodávající energii, čistící, udržující vibrace. Dokáže nás velmi rychle očistit a nabít energií pozitivní energií, nejen nás, ale také v prostředí, kde bude umístěn na desítky metrů ve své síle.

Je to mistrovský kámen s velmi aktivní energií, která pohlcuje veškeré negativní energie prostředí a také lidí. Transformuje negativní energie takřka všeho druhu.

Tento krystal, nechť slouží pro vyšší, než jen osobní účel. Může být ukotvený doma, v prostoru, ale energeticky bude zahrnovat určité prostředí, které nás obklopuje. Může se brát i na posvátná místa, které potřebují očistit, či podpořit energií. 

390 g


3 690,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ