Výstavní Apofylit mistrovský - Akáša 3 kg

Vyprodáno

Nádherný, výstavní kus obrovského mistrovského apofylitu s růžovým stilbitem na bílém nádherném krystalu. Mistr který má 3 kila a má plošku pro to, aby mohl stát a být někde jako zářič v prostoru, kde bude předávat své vysokovibrační energie.

Takový to mistrovský krystal Apofylitu má velmi daleký vibrační dosah, přichází především jako pomocník pro napojování na kroniku akášu a také samotný Zdroj a práci s ním. Jak pro terapeuty, tak celý prostor, kde pracujeme, žijeme. 

Je zde pro každodenní práci s vyššími energiemi, udržování určitých vibrací v prostředí, kde žijeme, pracujeme, abychom se jako výtahem okamžitě dostali do vyšších energií, nalazení a udrželi si tyto vibrace, energie.

Tento Apofylit zde přichází především pro toho, kdo pracuje s lidmi nebo přijímá energie a informace, které se mají šířit dál a především ukotvovat na Zemi, kým protéká svělo, které se šíří, sdílí dál jakoukoliv činností.

Apofylit má velmi vysoké vibrace, dokáže vás rychle naladit na vyšší podstatu, vysokovibrační energie a osvobodit se od všech všedních a denních myšlenek a ponořit se tak do tématů, meditací a energií, které k nám nyní proudí. Snadněji se tak napojit sám na sebe, svoji energii, vyšší Já pevně ukotvené v našem těle, na světlené energie, bytosti a také Prvotní Zdrojové informace.

Krystal v sobě nese vysoký obsah vody, a jak víte, voda působí jako přenašeč informací a komunikátor, umí vodit energie a propojovat je mezi s sebou skrze mnohé časy a prostory. My sami jsme velkým procentem voda.

Můžeme informacemi i svým bytím vstupovat do minulosti a našich důležitých inkarnací - Atlantída, Lemurie, Egypt... a otevřít Vědění, na které jsme nyní připraveni. Apofylit předává vhledy a přístup k potřebným informacím, které vedou k posunu. Nalézá konkrétní odpovědi na položené otázky. V akáše jsou také pravděpodobnosti a záznamy předpokládaného vývoje duše, plány, které jsme si určily jako cesty na výběr a toho, co se stane.

6 900,00 Kč

Apofylit kromě napojení na Kroniku akášu a její mistry knihovníky, krystal zobrazuje a pomáhá v práci při odstraňuje duševních bloků a negativních vzorců chování, nalazuje nás neustále na Vyšší energie a také Nové principy, Nové energie, které jsou potřeba ukotvovat skrze naše těla a naše Vědomí. Buďme připraveni na Zemi, na náš Posun, na to nečekané a neviděné, mnoho ze záraků se stává přirozenou součástí našeho života a děje se to TEĎ.

Všude, kde krystal Apofylitu umístíme, tam zvyšíte vibrace, nejen prostředí, ale také lidí. Mohou se první dny vyplavovat energie, bloky, které nám krystal bude pomáhat uvolnit, a tak se toto uvolnění mohou projevit i na fyzickém těle - bolesti hlavy, noční pocení, ztuhlost páteře, bolest hlavy...vše je pořádku, nechcte tyto vysoké vibrace projít svým tělem..

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ