Diamantová záhněda + turmalínové okno + muskovit + fanotm

Vyprodáno

Výjimečná diamantová záhněda plná světla, vnitřních sfér, lomených fantomů s turmalínovým oknem na kterém je pak muskovit. Je to sbírkový unikátní kousek nádherné a velmi silné energie. 

Spojení záhnědy a turmalínu zosobňuje velmi silnou očistu a odevzdání věcí, které nám brání v tom stát se skutečným dimanatem na všech úrovních. Diamant musel projít dlouhou cestu, aby dosáhl své zářivost, své čistoty a krásy světelných paprsků. Tak i tento krystal nám bude zobrazovat věci, kterých se nechceme pustit. Kde upřednostňujeme naše Já a omezené chtění ve spojení se strachem. (já bych to chtěl, aby se to stalo takto... já chci ještě čas...já chci ještě další a další a další potvrzení, pro to abych udělal onen krok) Právě strach nám brání v projevení se zdrojové síly, podstaty naší Duše, která chce být žita. 

Právě turmalín nám bude pomáhat v tomto diamantu očišťovat a transformovat tento strach se změn, z kontroly nad situacemi, kdy se máme právě půstit a důvěřovat, následovat srdce, ať se situace zdají být absolutně bláznivé. Jsou to zkoušky, které přicházejí, abychom vstoupili do Božského proudu Přítomnosti jako pracovníci Světla... Kteří konají beze strachu, s otevřeným vědomím (světelným mozkem) v propojení se Srdcem. 

Opouštíme a svlékáme starou kůži, uvolňujeme naše pochyby, strachy, iluze, přijímáme své světlo, začínáme toto světlo ukazovat, sdílet. Nepochybujeme, neboť jsme pevní v základu, vždy propojení se Zemí, se Zdrojem a kráčíme v portálu tohoto světla přesně uprostřed. 

Naše světelná těla se aktivují, prosvětlují do diamantové čistoty, plné světla a všech paprsků. Jsme tak schopni přijímat více a více Světla až do buněčných a DNA úrovní. Prosvětlují se a krystalizují části v nás, které spali, které nebyli aktivní nebo které čekali na určité povolení, odevzdání, kdy zkušenost byla pochopena a již se nemusí opakovat.

Diamantové krystaly zosobňující silné světlo a tak nám na osobních úrovních ukazují naši velikost, Světlo a Sílu, kterou v sobě máme a kterou máme přijmout.

Krystalické turmaínové okno pak doplňuje Muskovit, což je velmi jemný šupinkatý kámen jako andělská náruč, přítomnost světla a bytostí vyšších sfér, které jsou nám vždy připraveni pomoci, když je o to požádáme. 

Krystal má 0,8 kg


3 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ