Světelná záhněda do ruky + spojovatel času

Vyprodáno

Krásná světelná surová záhněda do ruky, která nám pomáhá jak v uzemnění a ukotvení veškerých duchovních energií do našeho pole, ale také přijímání vysokých dávek světla ve spojení s naším fyzickým tělem...

Tento kousek se ve své špici již rozvětvuje do katedrálové špice. Přechází k pochopení osobní esence Já jsem do My jsme. 

Tento krystal můžeme nosit u sebe díky své velikosti, je vhodný mít mimo jiné také přes noc pod polštářem nebo pokud se ve svém těle nebudete cítit úplně příjemně, tak jej držet v rukou. Tato záhněda pomáhá v přijetí, puštění starých věcí a přijetí Nových energií a kódů až na DNA a buněčné úrovni...

Záhněda je vhodným krystalem pro ty, kteří se na Zemi se necítí úplně doma, ale vnímají hvězdy jako svůj domov, možná stále v sobě mají pocit, že jsou zde jen na chvíli, že zde nepatří a jejich srdce volá hvězdný domov.

Záhněda nám pomáhá pochopit zemské zkušenosti a chování lidí na Zemi, abychom si energie nebraly osobně, ale uměli se na vše podívat více z nadhledu a osvobodili se od soudů a přesvědčení duality, této hry.

Záhněda pomáhá lidem, kterým jsou více přirozené vize, nápady a mají neustále nové myšlenky, ale potřebují se naučit tyto energie převádět do reality, uskutečnit své vize, věci a plány dokončovat do zdárného konce.

Pomáhá nám ukotvit se v sobě, v Zemi a spočinout, uklidnit se, vydechnout.

Zároveň je to světelná záhněda, která má zlatavé, blýskavé energie, takže jej můžeme použít i na jakoukoliv další práci, kterou ucítíme naším srdcem.


930,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ