Záhněda Fantom + channeling

Vyprodáno

Nádherný světelný krystal tvaru channelingové záhnědy, která příchází jako průvodce pro stahování informací, které se týkají jak naších osobních informací, tak těch kolektivních.

Tato záhněda navíc v sobě nese fantom, což je velmi silný krystal, který je propojený s hlubokou modroustí vývoje duše, vesmírného řádu. Také nese vnitřní sféru, která má v sobě další krásné malé krystaly, tzn. uvnitř krystalu další krystalizace. Tak jest propojení dávné moudrosti a právě nových energií a informací v Jedné energii, v propojení.

Záhněda je zde pro ukotvení duchovního vědění, toho, co naše duše zažila, aby se vše plně ukotvilo ve hmotě. Se silným propojením s Matkou Zemí a uzemněním. Je pro lidi, kteří jsou více éteričtí a někdy mají pocit, že na Zemi nepatří nebo si své uzemnění neumí ani představit.

Channelingový krystal nás učí komunikovat a příjímat správně informace, které bychom si měli potvrzovat především přes naše Srdce. Přijímat informace, které můžou mít různý charakter, naučit se poznat tyto energie a pocity, které u nich vnímáme, a tím si být pak snadněji jistí v tom, s kým a čím vlastně komunikujeme.

Jsou to zkoušky, kterými prochází mnoho světelných pracovníků, zkouška jenž je zasvěcením jako dar z nebes světelné sféry, která slouží pro učení a naší ochranu pro budoucí otevření se něčemu, co nás čeká...

 

1 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ