Lemurská Záhněda Katedrála + fantom + hematit

Vyprodáno

Nádherná záhněda jako velký mistrovský krystal, který z osobního poznání Já JSEM přechází do katedrálového učení, sdílených informací MY JSME. Obsahuje vnitřní fanton, je to nositel zemsko-kosmické moudrosti a navíc jím prochází hematit, který posiluje schopnosti Záhnědy. 

Je zde pochopení osobní síly, předání a individuální energie, harmonie mužsko-ženského principu. Pochopení Já Jsem ve své plné podstatě.

Nyní se z těchto krystalů stávají katedrály, které pak nesou pochopení osobní energie a následné směřování do Jednoty, Celku a onoho Multidimenzionálního MY JSME. Se vším můžeme být propojeni, vše můžeme vnímat, vnímat se jako součástí Všeho, co jest. Ke všemu můžeme mít přístup, pokud se otevřeme, uklidníme, projdeme černou dírou, kde je prázdno, ale zároveň vše. 

V onom MY JSME, katedrále se předává učení, jenž bylo mnohými civilizacemi známo ve spolupráci s vyššími světelnými bytostmi. Posvátná hudba, komunikace, léčení, přenos energií, hmoty. Vše na co si rozpomínáme, co odkrýváme, neboť k tomu každý z nás má přístup. 

Uvolňováním a otevíráním se neustále aktualizuje naše buněčná paměť, abychom úplně upustili od toho, jak věci nyní vnímáme, co je možné a co je nemožné, ale opět poznávat a učit se vidět věci novým způsobem. 

S krystalem přichází určité uvolnění a lehkost, že není potřeba důmyslných technik a studií, ale že věci jsou mnohdy mnohem jednodušší, než se zdá...

Tento mistrovský kousek surového krystalu je také propojen s lemurijským učením, s lemurským bratrstvem a sesterstvem. Mnohé technologie, léčivé techniky, umění, pochopení čísel a symbolů se nám teprve odkrývá... nejen pro naše kolektivní dobro Lidstva, ale také použití všech těchto technik již v 5D realitě.

Hematit ve špici katedrály zesiluje a pomáhá ukotvovat vyšší učení - Vědomí, skutečně do plné hmoty. Zesiluje ukotvující účinky a pochopení i skrze náš světelný mozek, který pak rozvádí informace pro celé tělo. Pomáhá ve spojení se srdcem vše narovnat do správné roviny, pomoc odvést to, co nám již neslouží, to, co nás brzdí v pochopení a přijmutí těchto informací a aktualizovat se na nově přijaté energie - kódy - informace. 

0,82 kg


4 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ