Záhněda Fantom + zlatá sféra

Vyprodáno

Nádherná větší záhněda s vnitřním moudrým fantomem a energií, která je propojená se světelnou.

Zlatá sféra je napojená také na zlaté města ve vyšších dimenzích, tak jako má i každé město u nás. Mnoho z vás může mít různé sny nebo vize z těchto krásnách míst, které jsou pro nás . Je to učení jenž se předává o událostech, které mají být zde vykonány.

Záhněda je zde pro ukotvení i vašeho Vědění, schopností a všeho, co nesete nebo je pro vás, až budete připraveni nachystáno.

Fyzické tělo je důležitá součást naší duchovní cesty. Mnoho lidí nese spoustu informací, ale tyto pravdy nežijí... nebo se neustále honí za dalším věděním a jejich fyzická těla pak mohou být nemocná. Jde o přijetí signálu těla a hmoty.

Spolu s krystalem ale půjdete přes různé vrstvy, události jak zemské, tak galaktické, které se vám ukáží v pravém světle, ty, které máte emočně prožít, příjmout a uvolnit.

Krystal je tady pro toho, kdo se nebojí jít k podstatě věcí, kdo chce pustit bolest, strachy a další omezení, které nám mohou bránit v projevení naší velikosti a síly.

Vyslaným paprskem z krystalu můžeme uvolňovat i vědomé bloky v našem těle a také rozpouštět strach a emoce, které máme uvolněné v našem solaru.

Krystal můžeme záměrem také naprogramovat, aby nám pomohl ve vědomém uzemnění a také stáhnutí aury na určitých místech. 


3 360,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ